Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ARAB HEALTH – МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ МЕДИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА 2015: В РАМКАХ ОСТАННІХ ПОДІЙ

26.02.2015 "Новини"


ARAB HEALTH – МІСЦЕ - Малюнок1Компанія RH відвідала найбільшу на Близькому Сході та одну із провідних в світі виставку охорони здоров’я Arab Health, яка відбулася в Дубайському міжнародному виставковому центрі DICEC (Dubai International Convention & Exhibition Center), ОАЕ.

Ця подія щорічно збирає провідних світових виробників мед обладнання, лідируючих регіональних та міжнародних організацій, пропонуючи можливість налагодити взаємовідносини в рамках індустрії охорони здоров’я, продемонструвати прогрес та досягнення в області, а також дослідити нові можливості разом із зацікавленими представниками медичного, наукового та бізнес кругів.

Майже 4 тис. експонентів із 63 країн представили сучасні медичні технології та останні розробки в основних категоріях: медичне обладнання; діагностика; медикаменти; фармацевтичні препарати; лікарняне та реабілітаційне обладнання; стоматологія та ін.

Компанія General Electric представила інноваційний 96-канальний МРТ сканер SIGNA Pioneer 3.0Т – свою останню розробку з революційно новою технологією MAGIC, яка, якщо вірити виробнику, скорочує час сканування до ⅔. Завдяки їй клініцисти мають можливість генерувати багатоконтрастні зображення, в т.ч. T1, T2, STIR, T1 FLAIR, T2 FLAIR і PD зважені скани ЦНС за одне сканування (acquisition, проходження). Ще одна інновація – параметри реконструкції (TR, TE або TI) можна змінювати навіть після закінчення сканування простим рухом курсора по інтерфейсу MAGIC. Томограф вирізняється вдосконаленою версією технології SilentScan, яка видає знімки майже безшумно. Для порівняння, традиційні МРТ сканери створюють шум вище 110 Дб, що, грубо кажучи, еквівалентно звучанню рок групи. SilentScan суттєво зменшує шум, додаючи лише 3Дб до фонового шуму.

ARAB HEALTH – МІСЦЕ - Малюнок2

Остання розробка серії VolusonTM Expert – ультразвукова діагностична система GE Voluson E10, яка задає нові стандарти візуалізації в області акушерства та гінекології. З новим 4D матричним датчиком eM6C з двома формувачами променя (biplane imaging) можна отримати зображення плоду в 1-му триместрі вагітності з іще кращою роздільною здатністю та більшою частотою кадрів. Новий додаток Silhouette розроблено для зручності користувача у відображенні внутрішніх та поверхневих структур; додаток Flow доповнює HDlive технологію в 3D/4D зображеннях кольорового доплера для ще більш реалістичної візуалізауції васкулярних структур завдяки покращеній перцепції глибини, візуалізації судин в різних площинах.

ARAB HEALTH – МІСЦЕ - Малюнок3

Комп’ютерний томограф Definition Edge – перший у світі адаптивний КТ від компанії Siemens, здатний пристосовуватися до всіх пацієнтів та клінічних завдань. Вперше стало можливим проводити оцінку об’ємної перфузії мозку та внутрішніх органів із зоною покриття 27 см, а також з’явилася можливість проводити інтервенційні процедури під контролем КТ по трьохвимірних зображеннях. Завдяки революціній технології Twin Beam новий КТ сканер з однією трубкою та одним детектором виводить картинку, по якості еквівалентну зображенням, отриманим на традиційному томографі з двома трубами та двома детекторами. А це суттєво знижує дозу опромінення на пацієнта.

ARAB HEALTH – МІСЦЕ - Малюнок4

Siemens представила новий УЗД сканер ACUSON X600TM, який виходить за рамки традиційної сонографії, об’єднуючи складні ультразвукові технології в одному апараті для відмінної якості зображення в областях загальних досліджень, акушерства/гінекології та ін.

ARAB HEALTH – МІСЦЕ - Малюнок5 

На виставці компанія Alpinion презентувала ультразвуковий сканер E-Cube 5, розроблений на новій спрощеній платформі. Набір передових опцій робить роботу з системою більш стабільною: SRI – подавлення зернистості та видалення артефактів, отримання зображень на основі адаптивного алгоритму, а також FTHI (режим інверсної тканинної гармоніки) для покращеної візуалізації та посилення проникаючої здатності.

ARAB HEALTH – МІСЦЕ - Малюнок6

Дізнайтеся більше на офіційному сайті виставки Arab Health.