Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

УЗД Апарат Wi-Fi Конвексний датчик

від $3300

Під замовлення

 • для б/в гарантійний період 12 місяців
 • для нових гарантійний період 12 місяців
 • термін поставки до 45 днів
 • безкоштовна доставка
 • безкоштовне введення в експлуатацію та навчання персоналу
Під замовлення

від $3300

 • Безпровідний конвексний датчик

 • Верхній поріг частоти, MHz - 4.5

 • Нижній поріг частоти, MHz - 2.5

 • Частота, МГц - 3.5

 • Напруга батарейок ( Вольт ) - 3.7

 • Кількість каналів - 24

 • Елементи - 80

 • Поле зору, FOV (мм) - 60

 • Максимальна глибина зображення, мм - 220

Ми надаємо роздруковану інструкцію

для користувачів на українській/російській мові та проводимо навчання лікарів

При потребі лікаря ми записуємо відео під час інсталяції

яке лікар може потім передивитись в будь який момент

Бездротовий конвексний Wi-Fi датчик призначений для сканування глибоко розташованих органів. Пристрій позиціонується, як заміна стаціонарного УЗД-апарата для проведення загальних обстежень пацієнтів в палаті або на виїзді. Прилад підключається до смартфона, планшета або комп’ютера з встановленим фірмовим програмним забезпеченням, який одночасно виконує функції консолі управління і монітора, на який виводиться зображення об’єкта сканування.

Датчик працює як формувач і приймач ультразвукового сигналу, в той час як за продуктивність і обчислення відповідають процесор і відеокарта гаджета. Робоча частота бездротового конвексного датчика – від 2,5 до 4,5 МГц. 24-канальний акустичний перетворювач містить 80 п’єзокристалів, що забезпечує високу поперечну роздільну здатність. Максимальна глибина досліджень становить двадцять два сантиметри. Ширина картинки на декілька сантиметрів більше ширини головки з лінзою.

 

Сфера використання

Мобільний датчик для УЗД може використовуватися в акушерсько-гінекологічній практиці і для проведення загальних досліджень. З його допомогою можна оглянути органи черевної порожнини, тазостегнові суглоби, сечостатеву систему. ПЗ виконує базові розрахунки. Параметри зображення можна коригувати на екрані гаджета під час обстеження. Пристрій важить всього 260 грам, завдяки чому не перенапружує кисть і підходить для тривалої роботи. На повному заряді батареї забезпечує до двох з половиною годин безперервного сканування.

Прилад захищений від попадання пилу і води за стандартом IP67, що робить його придатним для експлуатації у вуличних умовах, не переживаючи за атмосферні опади. Його можна рекомендувати персоналу швидкої і невідкладної допомоги, ветеринарам, польовим лікарям, працівникам реанімаційного відділення. Іншими словами, він підходить для будь-якого медичного закладу, де затребуване кольорове доплерівське УЗД.

Модель сумісна з ноутбуком, телефоном або планшетним комп’ютером під управлінням Android і iOS. Сигнал передається і приймається через вбудований модуль Wi-Fi.

 

Де придбати

Купити бездротової конвексний датчик можна не тільки на сайті RH, але у нас ви отримаєте гарантію, безкоштовну консультацію і післягарантійне обслуговування. Щоб уточнити характеристики обладнання зв’яжіться з нашим консультантом. Фахівець допоможе зробити правильний вибір і відповість на питання, що цікавлять. Техніка протестована на метрологічних фантомах і підготовлена ​​до використання. На неї діє гарантія сервісного центру.

1

рік гарантії

на б/в обладнання

Всі гарантійні зобов'язання прописані в договорі
і складають 12 місяців з моменту підписання Акту прийому-передачі