Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Профілактика

Будь-які ультразвукові апарати потребують профілактики мінімум раз на рік. Бажано проводити її двічі на рік: перед літньою спекою та взимку, наприклад.

 Ми пропонуємо профілактичне обслуговування Вашого ультразвукового апарату. За один сервісний виїзд наші інженери виконають наступні дії:

Які ознаки апарату, що потребує чистки?

Ультразвукові апарати дуже чутливі до перегрівання. Тому всередині вони обладнані спеціальною системою охолодження та циркуляції повітря. Електронні плати та блок живлення створюють навколо себе статичне електромагнітне поле, що притягує до себе пил з повітря. Це призводить до накопичення статичного пилу, що у свою чергу погіршує охолодження плат. Саме тому систему  охолодження потрібно регулярно чистити.

Перегрів плат спотворює результати ультразвукового дослідження, з’являється нечітка картинка на екрані, полоси наводок. У гіршому випадку перегрів виведе з ладу електронні деталі. Компанія RH наполегливо рекомендує вчасно дбати про своє обладнання та щорічно проводити чистку власної системи.

Профілактика і ремонт 1

Ремонт

Будь-який стаціонарний ультразвуковий апарат складається з таких частин:

Всі вищезазначені частини можуть виходити з ладу. Через стрибки напруги горять блоки живлення, через статичну напругу тачскріни гублять чутливість, зношується мембрана на датчиках, зменшується проникна здатність ультразвукового сигналу на п’єзокристалах, з часом можлива поява бед-секторів на вінтчестері, що призводить до “падіння” програмного забезпечення.

З цими та будь-якими іншими поламками Ви можете звернутись до нас. Інженери Компанії RH виконують ремонт будь-якої складності ультразвукових апаратів, датчиків до них та запчастин. Ремонт виконується висококваліфікованими сервісними інженерами у максимально стислі строки. На надані послуги обов’язково надається гарантія.

Профілактика і ремонт 2