Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

УЗД апарати у Запоріжжі

Датчики в Запоріжжі

Біопсійні насадки в Запоріжжі

УЗД-апарати в Запоріжжі

Запоріжжя займає ключове місце в індустріалізації України: працюють великі хімічні, машинобудівні, металургійні та будівельні підприємства. Будучи економічним і адміністративним центром регіону, місто активно розвиває внутрішню систему охорони здоров'я, – 33 державні медустанови надають медичні послуги городянам і приїжджим. Важливу роль в наданні лікувально-профілактичних послуг відіграє сучасне діагностичне обладнання.

Інновації, які стали невід’ємною частиною УЗД

Щоб зайняти вигідне положення серед конкурентів і завоювати довіру колег в сфері медицини, необхідно своєчасно подбати про апаратну складову центра діагностики. УЗД-сканери – ключовий інструмент неінвазивного обстеження організму, завдяки якому можна істотно підвищити якість і розширити перелік пропонованих послуг. Сфера використання діагностичних систем охоплює наступні напрямки: УЗД-апарати дозволяють зрозуміти етіологію захворювань серця і кровоносних судин, виміряти якісні та кількісні характеристики жорсткості тканин, розпізнати відхилення в розвитку дитини на ранніх стадіях вагітності, попередити прогресування онкологічних захворювань. Сучасні стаціонарні і переносні пристрої знижують ймовірність помилки при постановленні діагнозу і підвищують ефективність лікування, призначеного пацієнтам.

Як придбати ультразвуковий сканер

RH – провідний постачальник нових і старих УЗД-сканерів в Запоріжжі та Запорізькій області. Компанія не тільки продає, але і ремонтує обладнання для ультразвукового сканування. Наші інженери в найкоротші терміни проведуть ремонтні роботи, допоможуть налаштувати пристрій і встановити програмне забезпечення, а в разі необхідності, співробітники RH навчать ваш персонал роботі з будь-яким УЗД-апаратом. Якщо ви хочете купити сканер в Запоріжжі за доступною ціною, без зволікань зв'яжіться з нашими представниками, – ми допоможемо обрати техніку, яка максимально відповідає вашим вимогам. На нові і б/у апарати поширюється однакова гарантія – 12 місяців.

Уточнити ціну

Я принимаю условия политики конфиденциальности

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!
На початок сайту