Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

УЗД апарати у Харкові

Датчики в Харкові

Біопсійні насадки в Харкові

УЗД-апарати в Харкові

Харків – великий промисловий, науковий і торгово-економічний центр України. У місті проживає близько двох мільйонів чоловік, тому система організації та забезпечення медичних послуг відіграє найважливішу роль в життєдіяльності населеного пункту. Щорічно в Харківській області з'являються нові медичні установи, активно модернізуються лікарні та поліклініки. Компанія RH подбала про те, щоб медустанови отримали доступ до надійного і якісного діагностичного устаткування, – наші фахівці допоможуть швидко підібрати УЗД апарат за доступною ціною, що відповідає потребам клієнта.

Для чого потрібен УЗД-апарат

Сучасна ультразвукова діагностична система істотно розширює сферу послуг медичного закладу. УЗД-сканер дає можливість попередити розвиток онкологічних захворювань – регулярне профілактичне сканування дозволяє своєчасно виявити структури неясної етіології. УЗ-обладнання використовується акушерами та гінекологами в процесі моніторингу вагітності, адже з його допомогою можна відтворити плід в тривимірному режимі і розрахувати його основні показники. Без УЗД-сканерів не обходиться обстеження серця і кровоносних судин. Вимірювання комплексу інтим-медіа, вивчення скорочувальної здатності міокарда, візуалізація кровотоку – ось лише короткий перелік можливостей діагностичного обладнання. Нові пристрої привнесли ряд унікальних режимів сканування та візуалізації: енергетичний доплер, кольорове доплерівське картування, імпульсно-хвильовий доплер, тканинна гармоніка, анатомічний М-режим. Окремо варто виділити технологію якісної і кількісної оцінки еластичності тканини – еластографію зсувної хвилі, яка дозволяє розпізнати злоякісні новоутворення. Сфера використання ультразвукових пристроїв охоплює такі галузі: У продажу є як універсальне, так і вузькоспеціалізоване обладнання.

Де придбати надійну техніку

Компанія RH пропонує купити УЗД-апарати в Харкові за доступною ціною. Асортимент пропозицій включає в себе як бюджетні моделі, так і нові зразки техніки. RH має власний сервісний центр: ремонт, реставрація та установка ПО – ось лише мала дещиця наших можливостей. Наші фахівці завжди готові надати безкоштовну консультацію і допомогти з вибором установки, яка оптимально відповідає вашим потребам. Ми продаємо нові та вживані сканери з гарантією 12 місяців. Вся техніка проходить передпродажний контроль якості, тому ми впевнені в її надійності.

Уточнити ціну

Я принимаю условия политики конфиденциальности

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.
×

Станьте власником

Медичної кушетки

розіграш ексклюзивної медичної кушетки буде проведений на Міжнародному Медичному Форумі, який пройде в Києві з 25 по 27 квітня.

Хочу кушетку

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!
На початок сайту