Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

УЗД апарати у Кривому Розі

Датчики в Кривому Розі

Біопсійні насадки в Кривому Розі

УЗД-апарати в Кривому Розі

Кривий Ріг – місто, інфраструктура якого крокує в ногу з часом. Поліклініки, лікарні, діагностичні центри агломерації активно розвиваються для того, щоб відповідати зростаючим потребам городян. Для того щоб лікарі могли чітко виконувати свої обов'язки, а пацієнти почували себе захищеними, важливо своєчасно модернізувати технологічну базу медичного закладу – купити сучасні УЗД-апарати, які відповідають міжнародним стандартам.

На що здатні УЗД-сканери останнього покоління

На зміну морально застарілим діагностичним системам прийшли нові стаціонарні і портативні пристрої, здатні вивести точність постанови діагнозу на якісно новий рівень. Обладнання оснащене великим кольоровим дисплеєм з високим дозволом. Цифровий формувач променя дозволяє ефективно обстежувати огрядних пацієнтів, проникаючи туди, куди раніше було неможливо дістати. Медтехніка налыдена відмінною продуктивністю, швидко вираховує необхідні коефіцієнти і показники. Сучасне ПО дозволяє автоматично обчислювати великі масиви даних, спрощуючи роботу лікаря-сонографіста. Кольорове доплерівське картування, імпульсний і постійно-хвильової доплер, тканинна гармоніка, автоматизація розрахунку показників роботи серця – все це забезпечило кардіології карт-бланш на раннє виявлення патологій серцево-судинної системи. В акушерстві та гінекології проривними стали технології об'ємної реконструкції плода в утробі матері в режимі реального часу. Реалістичне зображення дозволяє підвищити точність діагностики і своєчасно виявити вади у розвитку дитини. На окрему увагу заслуговує еластографія зсувної хвилі – метод якісної і кількісної оцінки жорсткості тканин, за допомогою якого можна розпізнати потенційно небезпечні новоутворення.

Хто в Кривому Розі продає надійні УЗД-сканери

Купити УЗД-апарати з гарантією 12 місяців можна у компанії RH. Ми працюємо на ринку ультразвукового устаткування десять років, завдяки чому набули необхідний досвід і знання для того, щоб забезпечити якісний післяпродажний сервіс. Всі пристрої, які ми продаємо, проходять обов'язкову перевірку у власному сервісному центрі компанії. Наші фахівці допоможуть не тільки вибрати потрібний сканер, але і навчать ваш персонал роботі з ним.

Уточнити ціну

Я принимаю условия политики конфиденциальности

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!
На початок сайту