Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

УЗД апарати у Дніпропетровську

Датчики в Дніпропетровську

Біопсійні насадки в Дніпропетровську

УЗД апарати в Дніпрі

Дніпро заслужено вважається промисловою столицею України. Мегаполіс швидко розвивається, а разом з ним зростає міська система охорони здоров'я. Для того щоб стаціонарні і амбулаторні медустанови відповідали загальноприйнятим стандартам якості, важливо подбати про їх технічне оснащення. Компанія RH пропонує широкий асортимент нових та б/у УЗД-апаратів за доступними цінами. Ми твердо переконані, що надійна діагностична система – ключ до здоров'я пацієнтів!

Де використовується УЗД-сканер

У сучасній медицині ультразвукові діагностичні системи використовуються повсюдно. Без них не обходиться жодне відділення. Можливості сканерів затребувані в наступних напрямках: Стаціонарні та портативні пристрої виводять можливості медцентру на принципово новий рівень, адже підвищується якість діагностики і точність результатів, зростає ефективність призначеного курсу лікування. Якщо ви хочете купити нове багатофункціональне обладнання або придбай надійну вживану техніку для вирішення локальних завдань, зв'яжіться з нашим представником.

Розвиток технології ультразвукового сканування

За останні двадцять років УЗД-апарати не тільки розширили сферу свого застосування, а й обзавелися рядом досі недоступних можливостей. Визначення еластичності тканин, детальне вивчення кровотоку, тривимірна реконструкція плода, обробка зображень після завершення досліджень, запис відео, автоматичні розрахунки важливих параметрів, змінні носії пам'яті – все це доступно в нових приладах.

Чому ви можете довіряти RH

Якщо ви вирішили купити УЗД-апарат в Дніпрі, оптимальний варіант – скористатися послугами нашої компанії. RH працює на ринку продажу і обслуговування ультразвукового устаткування більше десяти років. Наші інженери лагодять, реставрують і готують техніку до роботи, навчають персонал клієнтів. Завдяки власному сервісному центру, ми впевнені в справності і надійності устаткування, що продається, – на весь товар, як новий, так і б/у УЗД-сканери, поширюється дванадцятимісячна гарантія. Залишилися питання? Зв'яжіться з нашим консультантом, щоб узгодити умови купівлі і отримати безкоштовну консультацію.

Уточнити ціну

Я принимаю условия политики конфиденциальности

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!
На початок сайту